Webstránky a internet

Tvoríme pre vás webstránky na mieru podľa vašich požiadaviek. Od základných webových prezentácií až po rozsiahle webové portály spravované pomocou spoľahlivého redakčného systému. Efektívne e-shopy pripravené na základe vašich kritérií, ktoré uspokoja potreby vašich zákazníkov na celom Slovensku.

Základné webové stránky a prezentácie

Webstranka ikona

Vytvoríme pre vás profesionálnu webstránku s profesionálnym dizajnom podľa vašich požiadaviek. Základné webové prezentácie vám pomôžu úspešne prezentovať svoju firmu, produkt a činnosť vo svete internetu. Pripravíme vám grafický dizajn, zakomponujeme obrázky a texty a umiestnime vašu novú stránku na internet. Cena základnej web stránky a prezentácie už od 200 EUR.

Profesionálne webové portály a webstránky s redakčným systémom

Redakcny system ikona

Pokiaľ máte záujem svoju prezentáciu neustále rozvíjať a budovať profesionálny portál, ponúkame vám kvalitný a spoľahlivý redakčný systém. Prostredníctvom redakčného systému môžete neustále upravovať, dopĺňať a meniť vaše webstránky, budete ich mať stále pod kontrolou. Cena webstránky s redakčným systémom už od 450 EUR.

E-shopy a internetové obchody

E-shop ikona

Internetové obchody a e-shopy pripravíme presne podľa vašich predstáv a požiadaviek tak, aby ste boli spokojný vy ale hlavne aby bol spokojný každý váš zákazník. Vašu webovú stránku spravíme prehľadnou pre každého návštevníka, aby mu umožnila jednoduchý a radostný nákup vašich produktov a služieb.

Internetové aplikácie na mieru

Aplikacie na mieru ikona

Potrebujete vytvoriť aplikáciu, program, ktorý bude pracovať za vás presne podľa vašich požiadaviek a kritérií? Ste na správnom mieste. Vytvoríme vám program, aplikáciu presne na mieru. Pošlite nám vaše požiadavky a ostatné nechajte na nás. Nič nie je nemožné.