Branding a firemná identita

Značka, názov, slogan, dizajn, symbol a iné charakteristiky reprezentujú vašu firmu, váš produkt, službu na trhu a odlišujú vás od konkurencie. Firemná identita je veľmi dôležitým marketingovým nástrojom, ktorým reprezentujete svoju firmu, produkt či službu pred zákazníkmi a budujete si tak meno spoločnosti, vytvárate vlastnú identitu a jedinečnosť.

Tvorba loga, značky

tvorba loga ikona

Grafické označenie sa bežne používa na zviditeľnenie a podporu verejného vnímania vašej firmy, produktu na trhu. Logo sa často skladá z grafického symbolu a názvu spoločnosti, používaného sloganu. Tvorba loga je zložitá práca, vyžaduje si správne poňatie značky a sledovanie cieľovej skupiny spotrebiteľov.
Celý proces pozostáva z formulovania správnej koncepcie, spracovanie grafických variánt, voľba vhodných farieb a štýlu písma. Celý proces spravíme za vás k vašej spokojnosti.

Tvorba firemnej identity

Firemna identita ikona

Dôležitou súčasťou pôsobenia každej firmy na trhu je tvorba vlastnej identity, pod ktorou vás vníma nielen konkurencia ale hlavne samotný spotrebiteľ - zákazník. Čím kvalitnejšiu a pozitívnu mienku na trhu máte, tým väčšiu dôveru budujete u svojich potenciálnych zákazníkov.
Vytvoríme a dodáme vám kompletné firemné materiály (vizitky, hlavičkový papier, obálky, perá, diáre...), zapracujeme vaše logo, značku a pripravíme základné kritériá vašej marketingovej propagácie.

Produktový dizajn

Obalovy dizajn ikona

Ak máte záujem oživiť vaše produkty, vytvoriť zaujímavé balenie nového produktu, radi vám s tým pomôžeme. Graficky vám navrhneme a vyrobíme obal, etikety, štítky, krabice a iné materiály, ktoré používate na svojich produktoch. V prípade záujmu nás kontaktujte.