HotelRestaurantCa

Podnikáte alebo sa chystáte podnikať v tejto sfére? Pripravili sme pe vás viaceré služby, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu konkurencieschopnosť na trhu.

Webstránky pre ubytovacie zariadenia a reštaurácie

Neoddeliteľnou súčasťou poskytovania ubytovacích služieb je propagácia vášho zariadenia na internete, či už prevádzkujete malý privát alebo veľký hotel. V dnešnej dobe si ubytovanie hľadá cez internet väčšina vašich zákazníkov, a preto je dôležitá kvalitná prezentácia vášho zariadenia, aby oslovila a pritiahla k vám maximum zákazníkov.

Webstranky horeca Horeca webstranky rezervacia Horeca webstranky galeria

Aj takto môže vyzerať nová webová prezentácia vášho zariadenia s moderným dizajnom, rezervačným formulárom a vlastným CMS systémom - redakčným systémom, pomocou ktorého si môžete stránky ľahko a kedykoľvek editovať, dopĺňať a publikovať na internete.


Branding a Marketing

Vytvoríme vám logo, názov, s ktorým sa budete prezentovať na trhu. Pripravíme vám marketingový plán a poradíme vám kde a ako propagovať svoje zariadenie. Graficky pre vás spracujeme a dodáme propagačné materiály, obálky, hlavičkové papiere, výšivky na bielizeň a pracovné oblečenie. Kvalitnou propagáciou svojho zariadenia si nielen udržíte svoju klientelu ale prilákate množstvo nových zákazníkov.


Návrh a realizácie interiérov - interiérový dizajn

Navrhneme a pripravíme vizualizácie vašich izieb, apartmánov, kaviarní, reštaurácií a iných interiérových priestorov. V spolupráci s našimi partnermi a na základe vašich predstáv kompletne zrealizujeme váš interiér a zabezpečíme najdostupnejšie riešenia.

Vizualizacie pre HoReCa Realizacie interierov pre HoReCa Realizacie interierov pre HoReCa 2

Reklamné predmety a propagačné materiály

Na podporu vašich služieb sa často používajú aj rôzne reklamné predmety a spotrebný materiál potlačený vašim logom alebo kreatívnym sloganom. Pripravíme vám grafické návrhy, pomôžeme vám vybrať reklamné predmety a zabezpečíme potlač a dodávku priamo k vám.

Vizitky I Letáky I Brožúry I Hlavičkové papiere I Obálky I Zakladače I Plagáty I Bannery I Billboardy I Obrúsky I Zápalky I Uteráky I Mydlá I Hygienický cukor I Podšálky I Cukríky I Zapaľovače I Perá I Tričká I Čiapky I Tašky I Ostatné reklamné predmety.

Pozrite si náš nový katalóg reklamných predmetov:

reklamné predmety Idee.sk