Online Marketing a Reklama

Online marketing známy aj ako internet marketing alebo emarketing, zahŕňa množstvo marketingových nástrojov, ktoré sa využívajú na propagáciu vašej firmy alebo produktov na internete. Kvalitný online marketing a reklama na internete vám vedia priniesť množstvo nových zákazníkov a zvýšiť tak váš zisk.

SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače

SEO optimalizacia ikona

Prostredníctvom správnej optimalizácie vašich webových stránok dosiahnete lepšie umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávania full textových vyhladávačov ako je Google, Yahoo a iných. Správne optimalizovaná webová stránka vám vie priniesť množstvo zákazníkov bez využitia platenej reklamy.
Súčasťou správnej optimalizácie je audit a analýza vašich webových stránok, správna voľba a použitie kľúčových slov, formátovanie obsahu a logické rozloženie stránky, kvalitný kód a spätné odkazy na vašu stránku.
V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť kompletnú optimalizáciu vašich webových stránok.

Reklama webových stránok na internete

Internetova reklama ikona

Dôležitou súčasťou online marketingu je aj platená reklama na internete. Reklamu na internete je možné využiť vo viacerých podobách - reklama vo vyhľádavačoch (Adwords, Etarget), Bannerová reklama, Textová reklama, Reklama na sociálnych sieťach, Video reklama a iné.
Vypracujeme vám reklamné kampane, zvolíme vhodný spôsob reklamy na vybraných webových stránkach tak, aby ste získali čo najviac nových zákazníkov.

Internetové štatistiky a nástroje pre web stránky

Statistiky a nastroje ikona

Aby ste mohli sledovať úspešnosť vašich webových stránok na internete, efektívnosť jednotlivých reklám, musíte svoje webové stránky sledovať a vyhodnocovať. Na to slúžia internetové štatistiky a nástroje správcov webu. Pomocou týchto nástrojov viete nájsť slabé miesta na vašich webových stránkach, kvalitu kľúčových slov, efektivitu využívaných reklám, a tak máte možnosť eliminovať chyby a vynaložené prostriedky na neefektívnu reklamu.
Nastavíme vám internetové štatistiky a nástroje.