Ochranné samolepiace fólie

Zabezpečujeme dodanie ochrannej samolepivej fólie bez potlače ako aj s potlačou. Ide o výrobky na báze polyolefinovej fólie s nánosom lepidla s niekoľkými stupňami lepivosti.

Ochranna samolepiaca folia

Ochranné samolepiace fólie na lakované plechy

Ochranné samolepiace fólie na lakované plechy sú vyrobené technológiou nanášania vodou riediteľného akrylátového lepidla na polyolefinovú fóliu, sú stabilizované proti UV žiareniu s dobou expirácie minimálne 6 mesiacov, majú vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom , najmä vlhkosti a extrémnym teplotám.
Ochranné samolepiace fólie na lakované plechy sú použiteľné pre lesklé povrchy, metalízy, jemné aj hrubé maty.

Dodávané v transparentnom alebo modrom prevedení bez potlače alebo s potlačou.

Nepotlačené fólie dodávané v maximálnej šírke 1550 mm a potlačené až do šírky 1300 mm. Maximálne náviny sú 2500 m.

 

Ochranné samolepiace fólie na plastové profily a dosky

Ochranné samolepiace fólie na plastové profily sú vyrobené technológiou nanášania vodou riediteľného akrylátového lepidla na polyolefinovú fóliu, sú stabilizované proti UV žiareniu s dobou expirácie minimálne 6 mesiacov po aplikácii, sú vyrábané tak, aby lepidlo nezanechávalo stopy na chránenom povrchu ani pri neskoršom odstraňovaní, vynikajú excelentnou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, najmä vlhkosti a extrémnym teplotám.

Ochranné samolepiace fólie na plastové profily sa vyrábajú pre lesklé povrchy pri horúcej aplikácii v prvovýrobe ale aj pre povrchy laminované dekoratívnou plastovou fóliou.
Fólie na plastové profily - sú určené pre aplikáciu na okenné profily, plastové parapety, plastové panely a celý rad iných aplikácií.
Fólie na plastové dosky - sú určené pre ochranu bazénových dosiek, polykarbonátových dosiek, ABS dosiek pre termoforming a plastových dosiek pre reklamné účely.

Dodávané v bielom, čiernobielom, transparentnom alebo modrom prevedení bez potlače alebo s potlačou.

Nepotlačené fólie dodávané v maximálnej šírke 1550 mm a potlačené až do šírky 1300 mm. Maximálne náviny sú 2500 m.

 

Ochranné samolepiace fólie na hliníkové profily

Ochranné samolepiace fólie na hliníkové profily sú vyrobené technológiou nanášania vodou riediteľného akrylátového lepidla na polyolefinovú fóliu, sú stabilizované proti UV žiareniu s dobou expirácie minimálne 6 mesiacov po aplikácii, sú vyrábané tak, aby lepidlo nezanechávalo stopy na chránenom povrchu ani pri neskoršom odstraňovaní, vynikajú excelentnou odolnosťou proti poveternostným vplyvom, najmä vlhkosti a extrémnym teplotám.

Ochranné samolepiace fólie na hliníkové profily sú vyrábané pre hladké povrchy, povrchy laminované dekoračnou fóliou alebo dekoratívnym nástrekom. Sú vhodné najmä pri výrobe okenných profilov, parapetov a iných aplikácií.

Dodávané v bielom, čiernobielom, transparentnom alebo modrom prevedení bez potlače alebo s potlačou.

Nepotlačené fólie dodávané v maximálnej šírke 1550 mm a potlačené až do šírky 1300 mm. Maximálne náviny sú 2500 m.

 

Ochranné samolepiace fólie pre elektroniku

Ochranné samolepiace fólie pre elektroniku sú vyrábané technológiou nanášania lepidla na báze silikónu na PET fóliu. Sú stabilizované proti UV-žiareniu s dobou expirácie minimálne 6 mesiacov od aplikácie fólie. Lepidlo je navrhnuté tak, aby nezanechávalo stopy na povrchu ani pri neskoršom odstraňovaní fólie.

Ochranné samolepiace fólie pre elektroniku sú vyrábané najmä pre ochranu LCD displejov, televíznych obrazoviek a plastových rámčekov monitorov a televízorov.
Vynikajú excelentnými optickými vlastnosťami určujúcimi vhodnosť pre ochranu displejov a obrazoviek.

 

Zaslať dopyt na cenovú ponuku - Ochranné samolepiace fólie

Obalový a fixačný materiál: