Lepiace pásky

Lepiace pásky sa najčastejšie používajú pri balení a lepení krabíc a iných materiálov, ochrane a fixácii. Lepiace pásky je možné použiť pre ručné a strojové balenie. V našej ponuke nájdete pásky s rôznou lepivosťou a v rôznych rozmeroch a návinoch, špeciálne pásky, krepové pásky, obojstranné pásky, farebné a potlačené pásky.

PP (polypropylénové) lepiace pásky

lepiace pasky

PP lepiace pásky sa používajú najčastejšie na lepenie krabíc a iných materiálov, vyznačujú sa vysokou pevnosťou a lepivosťou. Na PP lepiace pásky sa nanášajú 3 typy lepidiel:

odrazka6 Akrylátové – lepidlo založené na báze vody
odrazka6 Hot – melt – lepidlo na báze syntetického kaučuku
odrazka6 Solvent – lepidlo na báze prírodného kaučuku

PP pásky sa dodávajú v rôznych rozmeroch (šírkach) a návinoch (60-990m), a vo farebných prevedeniach (transparentná, hnedá, žltá, modrá, červená, biela...)

 

Lepiace pásky s potlačou

Lepiace pásky s potlačou zabezpečujeme individuálne podľa prianí zákazníka na materiál, kvalitu lepidla a rozmery pásky.
Lepiace pásky s potlačou sú výborným nosičom reklamy, potrebných informácií pre užívateľov, odberateľov a budujú image/identitu vašej spoločnosti.
Lepiace pásky s potlačou je možné tlačiť od 36ks.

 

Obojstranné pásky

Obojstranné pásky

Obojstranné pásky vynikajú predovšetkým spoľahlivou priľnavosťou ku všetkým materiálom s hladkým povrchom, ako napr. plasty, kovy, sklá, hladké drevené povrchy a pod.
Je možné použiť ich namiesto bežných lepidiel pre väčšie plochy, s ich pomocou je možné prilepiť napríklad zrkadlo, rôzne dekoračné predmety, prístrojové panely, koberce a pod.
Obojstranné pásky sa dodávajú v rôznych rozmeroch (šírkach) a návinoch.

 

Krepové lepiace pásky

Krepové lepiace pásky

Krepové lepiace pásky sa používajú v širokej oblasti priemyslu, ich použitím môžete dosiahnuť významné zvýšenie efektívnosti a zníženie nákladov.
Krepové pásky sa používajú predovšetkým pri ochrane predmetov, aby zabránili jeho zničeniu, poškriabaniu, či inému poškodeniu, pričom nezanechávajú na povrchu predmetu žiadne stopy lepidla.
Krepové lepiace pásky sa dodávajú v rôznych rozmeroch (šírky od 12 do 100 mm) a v 50 m návinoch.

 

Papierové lepiace pásky

Papierové lepiace pásky majú nanesenú na jednej strane vrstvu lepidla, ktorá sa po navlhčení lepí aicky alebo ručne. Tieto pásky majú jednoduché a čisté použitie a vytvárajú prachotesný uzáver.
Dodávané šírky sú od 15 do 300 mm v návinoch 25, 50, 200 a viac metrov, pásky je možné potlačiť flexotlačou.

Spevnené papierové pásky
Pre dosiahnutie vysokej odolnosti voči pretrhnutiu môžu byť použité spevnené papierové pásky, ktoré obsahujú kordovú sieť rôzneho prevedenia uloženú medzi dvomi vrstvami papiera.

 

Zaslať dopyt na cenovú ponuku - Lepiace pásky

Obalový a fixačný materiál: