Fixačné prvky a výplňové materiály

Ponúkame komplexnú ochranu vašich výrobkov proti poškodeniu pri manipulácii, skladovaní a preprave. Zabezpečujeme dodanie viacerých typov špeciálnych výplňových materiálov a fixačných prvkov od bublinkových fólií až po aizované systémy balenia, ktoré skracujú a zlepšujú vašu produktivitu práce.

Fill-Air Cyclone® systémy pre výrobu nafukovacích vankúšikov

Ideálny pre akékoľvek pracovisko alebo použitie v linkách. Systémy poskytujú vynikajúcu ochranu a efektívne možnosti využitia výplňového materiálu, súčasne znižujú spotrebu materiálu a náklady na dopravu. Vankúšiky Fill-Air® možno vyrábať v širokom spektre veľkostí, čo prináša radu výhod pri balení.

Fill Air Cyclone

Viac o Fill-Air Cyclone® - brožúra

 

FillTeck™ - systémy nafukovacích vypchávok

Tento všestranný, hospodárny systém vyrába vypchávky o nastaviteľnej výške pre rôzne použitie. Obaly FillTeck™ sú vyrábané presne podľa vašej potreby s iba obmedzeným zapojením operátora výroby.

FiilTeck

Viac o FillTeck™ - brožúra

 

Instapak® - penové obaly

Rýchly, jednoduchý a všestranný proces využívaný pri výrobe ochranných polyuretánových penových obalov priamo v mieste inštalácie. Penové obaly Instapak® znižujú náklady na obalové materiály, urýchľujú proces balenia, uľahčujú balenie výrobkov, majú všestranné použitie, vyníkajúce vlastnosti na ochranu vašich produktov, šetria cenné miesto v sklade.

Instapack

Viac o Instapak® - brožúra

 

Korrvu®

Obaly Korrvu® predstavujú dynamický produkt na balenie, ktorý využíva silnú, vysoko pružnú, protišmykovú fóliu, ktorá obalí váš výrobok a chráni ho pred nárazmi a vibráciami. Inovatívne, premyslené riešenia špecifických požiadaviek na obaly s jedinečnými vlastnosťami. Ochrana výrobkov, kompletné riešenie v balení, ktoré udrží váš produkt bezpečne na mieste a chráni ho pred poškodením, nárazmi, vibráciami a údermi.

Korrvu

Viac o Korrvu® - brožúra

 

NewAir I.B.® Express

Výroba bublinkových vypchávok s optimálnou pružnosťou priamo v mieste ich použitia, presne podľa vašej potreby a s vysokým výkonom. Systém balenia NewAir IB® Express aicky nafukuje a dávkuje patentovaný vypchávkový materiál Barrier Bubble®, kedykoľvek a kdekoľvek ho potrebujete. Nafukovací materiál je navrhnutý tak, aby vyhovel prísnym požiadavkám súčasnému prepravnému prostrediu, zachováva si svoje vynikajúce pevné vlastnosti počas celej doby prepravného cyklu.

New Air IB Express

Viac o NewAir I.B.® Express - brožúra

 

PackTiger™ RS - systém s papierovými vypchávkami

Vaša najlepšia voľba papierových ochranných obalov. Bezkonkurenčná rýchlosť na trhu, papierové výplne ľubovoľnej dĺžky v počte až 150 za minútu. Má všestranné použitie (výplne, obloženie, zabezpečenie a podopieranie). Skvele skladané, silné a trvanlivé vypchávky zo 100% recyklovaného papiera poskytujú väčšiu ochranu vášmu produktu.

PackTiger

Viac o PackTiger™ RS - brožúra

 

Rapid Fill® aizovaný systém výplní

Vrecká sú nafukované priamo v baliacej linke a vypĺňajú prázdne miesto v krabici presne podľa potreby a podľa tybu krabice. Systém môže vyplniť a utesniť až 10 kartónov za minútu, čo je zdvojnásobenie či strojnásobenie rýchlosti väčšiny tradičných metód.

RapidFill

Viac o Rapid Fill® - brožúra

 

Obalový a fixačný materiál: